נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

בנבאו - מתנה לעולם.

צעצועים הנמכרים בלמעלה מ-60 מדינות
בנבאו היא חברה בינלאומית לייצור צעצועי הרכבה חינוכיים לילדים, ומוצריה נמכרים בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם. הצעצועים קלים להרכבה ונעימים למשחק, ומסייעים רבות בפיתוח הדימיון הצורני של הילדים, החוש הטכני והיכולת המבנית. בין אם מדובר בצעצועי צבא, משטרה או אחוזות קסומות, כל ילד וילדה מגלים בכל מוצר עולם ומלואו, ואינסוף אפשרויות יצירה והרכבה.

סוד הקסם של צעצועי בנבאו
צעצועי בנבאו מתוכננים כדי לאפשר לילדים לדמיין מציאות ולהגיב אליה באמצעות משחק. לכן, הצעצועים המיובאים לארץ נבחרים בקפידה כדי לוודא התאמה לילדים הישראלים. באמצעות צעצועי בנבאו הילדים יכולים להיות חלק מהמציאות בתוך עולם המשחק, ולשפר את יכולת התגובה שלהם למצבים סביבתיים, להתמודד עם פחדים וחששות ולפתח יכולת פתרון של בעיות קוגניטיביות.

מחירים הוגנים ושירות יוצא דופן
מחיריהם של צעצועי בנבאו נבחרים בקפידה ובהתאמה מלאה ליכולתם של ההורים והצרכנים הישראלים. בניגוד לצעצועים רבים אחרים, מוצרי בנבאו שומרים על קו מחיר אחיד לאורך השנים, ומציעים איכות מצוינת ותמורה כספית הולמת, בפער ניכר מצעצועים מקבילים. לנציגות החברה בישראל מערך שירות לקוחות איכותי, אשר מטפל בכל נושא, עונה על כל שאלה ופותר כל בעיה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

מתנה לעולם
צעצועי בנבאו הם אכן מתנה לעולם, משום שהם עמידים לאורך שנים רבות ולראשונה מציעים מגוון עצום של צעצועי הרכבה לילדים במחירים הוגנים שכל הורה יכול לעמוד בהם, פעם אחר פעם. תמחור המוצרים הנמוך והיצע הצעצועים הגדול מאפשרים לכל הורה ולכל ילד ליהנות ממגוון רחב של צעצועים לאורך שנים.

בטוח לקנות בנבאו
צעצועי בנבאו מחזיקים בתו תקן ישראלי ובינלאומי תוך עמידה בתקנים אירופים מחמירים ביותר, כולל תו התקן של מכון התקנים הבריטי SGS. אף חלק בצעצועים לא מכיל חומרים רעילים או מסוכנים, ואתם יכולים להיות בטוחים כאשר ילדיכם משחקים בצעצועים. בנוסף לבקרת האיכות שעומדת בתקנים המחמירים, חנות היבואן באתר זה מציעה אפשרות לקנות את מוצרי החברה ולקבלם עם שליח עד הבית. ההזמנה באתר מתבצעת באמצעות כרטיסי אשראי מכל הסוגים, והרכישה עצמה מאובטחת ברמות הגבוהות ביותר ולפי הדרישות המקובלות כיום.